Charlotte - společenské šaty

Každá  žena je krásná a zaslouží si být originální !

Určitě jste to již zažily....Dnešní módní obchody nabízí obrovské množství oděvů.Přesto bývá někdy veliký problém si vybrat.Když už se vám něco konečně zalíbí,zjistíte,že to nemají ve vaší velikosti nebo vám to prostě "nesedí".A když toto náhodou vyjde a vítězoslavně si šaty poprvé obléknete na svůj ples nebo jinou společenskou příležitost,radost vám zkazí první "sokyně" ve stejných nebo obdobných šatech.Nedej bože vám "ulítne" knoflík,povolí šev apod.I taková "hloupost" ,že se vám šaty po vyprání srazí, vám zkazí celou radost.

Proto je tu pro vás salón Charlotte ! Téměř KAŽDÝ DEN  MÁME NOVÝ MODEL , který nikde jinde NENAJDETE ! Šijeme podle módních trendů z velmi kvalitních látek ze Španělska,Turecka,Řecka apod.Používáme velmi kvalitní komponenty,nitěmi počínaje,podšívkami,lepením,kosticemi,výztuhami a ostatními doplňky konče.Látky kupujeme pouze v omezené metráži a neustále se mění.Proto máme

AKTUÁLNÍ NABÍDKU POUZE V SALÓNU CHARLOTTE !


Doporučujeme: Kvalitní treková obuv a značkové boty Mustang. Kožená bunda a další oblečení z kůže na zakázku. Pracovní oděvy a reklamní textil. Svatební dekorace.